Goud, Zilver en Brons
De regionale special olympics hebben het maar getroffen. Prachtig weer en met 25 graden mochten we natuurlijk niet klagen.
Bij manege het Paardrijk hadden we afgelopen zaterdag de generale repetitie voor de komende landelijke special olympics, die volgend jaar op het programma staan. Lekker vroeg werden we verwelkomt bij de manege waar speciaal voor het paardrijden een aparte openingsceremonie werd verzorgt.

Daarna was het tijd om op de paarden te klimmen en lekker te gaan rijden. Eerst matching, daarna divisioning en na de middag de wedstrijd. Ron, Ed, Carola, Kristien, Paul, Gaby en Michael lieten weer zien wat ze konden. Helaas heeft Sofie moeten afhaken, omdat zij ziek was.

Uiteindelijk hebben ze allemaal op het podium gestaan. 2 gouden, 1 zilveren en 4 bronzen was na de prijsuitreiking de scoren. PRIMA, PRIMA, PRIMA natuurlijk… Volgend jaar weer special olympics bij dezelfde manege.








Reacties
Groeten Michael
Goed gedaan allemaal!
Groetjes, Hetty
Groetjes Noortje